Odwiedź stoisko Hexagon podczas ITM Industry Europe

4-7 czerwca 2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie 
Hala 3A, stoisko 66

W Hexagon wierzymy, że jeśli można coś sobie wyobrazić, można to też stworzyć. Nasze rozwiązania wykorzystując moc danych i technologii, otwierają nowe drogi poszukiwań i zapewniają dodatkowy impuls w procesie twórczym. Podczas targów ITM Industry Europe, Hexagon pokaże portfolio rozwiązań dla producentów zarówno w zakresie projektowania, produkcji oraz metrologii.

 

We are empowering makers 

Quality data makes your success predictable

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0:02
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Odbierz bezpłatne zaproszenie i zarezerwuj indywidualne spotkanie z naszym zespołem ekspertów

Zasady ochrony prywatności opisują sposób przetwarzania przez nas danych osobowych użytkownika. Zawierają one również informacje o tym, w jaki sposób użytkownik może skorzystać z praw przysługujących mu jako podmiotowi danych. Użytkownik ma prawo do wycofania swojej zgody w dowolnym momencie, klikając łącze "Anuluj subskrypcję" w wysyłanych do niego elektronicznych komunikatach marketingowych. Przesyłając ten formularz, użytkownik zgadza się z naszymi Warunkami użytkowania.

Szerokie portfolio oferowanych rozwiązań jest podstawową wartością każdej dobrze funkcjonującej firmy. Hexagon stara się nie tylko nadążyć za potrzebami rynku ale także je kreować. 

Poznaj ekspertów Hexagon- odwiedź nasze stoisko podczas ITM Industry Europe w Poznaniu 

Zobacz nasze urządzenia pomiarowe w akcji.

EdgeCam

EDGECAM to wiodący na rynku system CAM. Tworząc wydajny kod NC, wspomaga obróbkę skrawaniem we wszystkich branżach przemysłu. Szybkie i wydajne programowanie jest możliwe dzięki wyjątkowo przyjaznemu i intuicyjnemu dla użytkownika interfejsowi.

AS1-XL nowy skaner 3D

Skaner 3D do pomiaru części o dużych gabarytach z użyciem trackerów laserowych i ramion pomiarowych. Przeznaczony jest do przeprowadzania kontroli dużych powierzchni i głębokich wydrążeń, takich jak np. panele lotnicze, śruby napędowe.

TubeInspect

TubeInspect jest wszechstronną celą pomiarową typu wszystko w jednym" (all-in-one"), specjalnie opracowaną z myślą o efektywnej kontroli jakości giętych rur i wyrobów z drutu.