Odwiedź stoisko Hexagon podczas ITM Industry Europe

30 maja- 2 czerwca 2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Hala 3A, stoisko 27

 

W Hexagon wierzymy, że jeśli można coś  sobie wyobrazić, można to też stworzyć. Nasze rozwiązania wykorzystując moc danych i technologii,  otwierają nowe drogi poszukiwań i zapewniają dodatkowy impuls w procesie twórczym. Podczas targów ITM Industry Europe, Hexagon poraz pierwszy  pokaże portfolio rozwiązań dla producentów zarówno w zakresie projektowania (Adams,MSC Cosim), produkcji (VISI, EdgeCam WorkNC, oraz metrologii (Absolute Arm, Leica Absolute Tracker AT500, Global S 07.10.07 Global Speed Accuracy+ ).

 

We are empowering makers 
Quality data makes your success predictable

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0:04
 
0:00
 
 
 
 
 
 
 
 

Zarezerwuj spotkanie indywidualne i otrzymaj bezpłatne zaproszenie na targi!

Zasady ochrony prywatności opisują sposób przetwarzania przez nas danych osobowych użytkownika. Zawierają one również informacje o tym, w jaki sposób użytkownik może skorzystać z praw przysługujących mu jako podmiotowi danych. Użytkownik ma prawo do wycofania swojej zgody w dowolnym momencie, klikając łącze "Anuluj subskrypcję" w wysyłanych do niego elektronicznych komunikatach marketingowych. Przesyłając ten formularz, użytkownik zgadza się z naszymi Warunkami użytkowania.

Szerokie portfolio oferowanych rozwiązań jest podstawową wartością każdej dobrze funkcjonującej firmy. Hexagon stara się nie tylko nadążyć za potrzebami rynku ale także je kreować. 

Poznaj ekspertów Hexagon- odwiedź nasze stoisko podczas ITM Industry Europe w Poznaniu 

Zobacz nasze urządzenia pomiarowe w akcji.

EdgeCam

EDGECAM to wiodący na rynku system CAM. Tworząc wydajny kod NC, wspomaga obróbkę skrawaniem we wszystkich branżach przemysłu. Szybkie i wydajne programowanie jest możliwe dzięki wyjątkowo przyjaznemu i intuicyjnemu dla użytkownika interfejsowi.

HP-L-10.10 laser scanning sensor

Poznaj HP-L-10.10 który umożliwia zwiększenie ilości zbieranych punktów przy jednoczesnej redukcji czasu pomiaru. Ten i inne systemy zintegrujemy za pomocą maszyny #CMM Global Speed którą zaprezentujemy na targach ITM Industry Europe.

Hexagon Absolute Arm

Przenośne ramię pomiarowe Absolute Arm wykonuje pomiary niezależnie od miejsca - od laboratorium jakości po halę produkcyjną, od stołu projektowego po obrabiarkę, od klimatyzowanych pomieszczeń po wilgotne i zapylone hale produkcyjne.