Trakery laserowe Absolute Tracker do pomiarów 3D części o dużych gabarytach

Trakery laserowe Absolute Tracker

Trakery laserowe firmy Hexagon reprezentują wieloletni standard w metrologii przemysłowej. Przeznaczone są do zastosowań produkcyjnych o średnich i dużych gabarytach. 

Proces pomiaru jest niezwykle szybki i może być stosowany nawet w bardzo wymagających warunkach. Poziom wykonania, opatentowana technologia, innowacyjne funkcje i prosta obsługa sprawiają, że urządzenia te są najlepszymi systemami pomiarowymi w metrologii.

Wypełnij formularz na tej stronie i umów bezpłatną prezentację.

Trackery laserowe to wyjątkowe rozwiązanie firmy Hexagon.

Zapytaj nas, jak możemy pomóc Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Zasady ochrony prywatności opisują sposób przetwarzania przez nas danych osobowych użytkownika. Zawierają one również informacje o tym, w jaki sposób użytkownik może skorzystać z praw przysługujących mu jako podmiotowi danych. Użytkownik ma prawo do wycofania swojej zgody w dowolnym momencie, klikając łącze "Anuluj subskrypcję" w wysyłanych do niego elektronicznych komunikatach marketingowych. Przesyłając ten formularz, użytkownik zgadza się z naszymi Warunkami użytkowania.

Leica Absolute Tracker AT500

Leica Absolute Tracker AT500 to najnowszy model w tej kategorii.  Ma ulepszony pomiar na reflektor i zwiększoną wydajność skanowania. Posiada nową konstrukcję ze zintegrowanym kontrolerem, zasilaniem bateryjnym, pełną ochroną przed wpływami środowiska oraz rozszerzonym zakresem temperatur pracy od -15°C do 50°C. Dzięki zminimalizowanej ilości kabli i konfiguracji ograniczonej jedynie do podłączenia typu plug-and-play, pomiary można przeprowadzić w bardzo krótkim czasie po wyjęciu z walizki transportowej. Przed pomiarem urządzenie nie wymaga poziomowania ani inicjalizacji na reflektorze.

Pobierz katalog

Leica Absolute Tracker AT960

Leica Absolute Tracker AT960 to flagowy tracker laserowy oferujący pełny pomiar 6DoF. Jest to solidne rozwiązanie dla najbardziej wymagających aplikacji. Poziom wydajności nawet w najtrudniejszych warunkach zapewnia zintegrowana funkcja monitorowania środowiska MeteoStation. Służy do wykrywania wpływu otaczającego środowiska, monitoruje warunki zewnętrzne, w tym temperaturę, ciśnienie i wilgotność, kompensuje te zmiany i tym samym zapewnia dokładne pomiary. Może być częścią zarówno ręcznych, jak i automatycznych systemów kontroli. 

Pobierz katalog

Leica Absolute Tracker ATS600

Leica Absolute Tracker ATS600 to pierwszy na świecie tracker z bezpośrednim skanowaniem na plamkę lasera. Do przeprowadzenia pomiaru nie są wymagane żadne akcesoria, takie jak reflektory, sondy ręczne lub skanery. Zakres ATS600 zasadniczo różni się od jakiegokolwiek porównywalnego systemu. Bezpośrednie skanowanie jest gwarantowane do odległości 60 m z dokładnością do 300 µm. Jest to jak dotąd nadzwyczajny poziom dokładności jak na bezkontaktowy system pomiarowy o tak dużej objętości. Części, które są trudne lub niepraktyczne do digitalizacji przy użyciu tradycyjnych narzędzi skanujących, można teraz bardzo łatwo zmierzyć. Dodatkowo system jest uzupełniony o możliwość selektywnego skanowania tylko wybranego obszaru pomiarowego. Tym samym nie jest konieczne przetwarzanie pełnego skanu i można dostarczyć tylko dane dotyczące określonego zakresu na mierzonym obiekcie. 

Pobierz katalog
 

Automatyzacja za pomocą trackerów laserowych

Zautomatyzowane rozwiązania inspekcyjne oparte na technologiach śledzenia laserowego są dostosowywane i budowane zgodnie z bardzo specyficznymi wymaganiami producentów, którzy definiują wszystko, od rozmiaru i komponentów po wejścia i przyszłe funkcje. 

To indywidualne podejście do klienta sprawia, że ​​nasze rozwiązania przyczyniają się do lepszej jakości i wyższej wydajności procesów produkcyjnych. 

Pobierz katalog

Akcesoria do trackerów laserowych

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów do trackerów laserowych w naszym sklepie internetowym. Jeśli wśród asortymentu, nie znajdziesz interesującego Cię produktu, napisz do nas przez formularz kontaktowy.